Transformatory kształtkowe

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest produkcja transformatorów kształtkowych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu i częściowej automatyzacji procesów, jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć ich produkcję.

Transformatory kształtkowe są powszechnie wykorzystywane jako transformatory bezpieczeństwa i separacyjne. Transformatory te mogą posiadać wiele odczepów zarówno na uzwojeniu pierwotnym, jak i wtórnym. Wyprowadzenia uzwojeń mogą być umieszczone na jednej lub po obu stronach korpusu cewki.

Montaż transformatorów przebiega z wykorzystaniem elementów konstrukcyjnych, wyprodukowanych m.in. przy użyciu technologii CNC bądź bezpośrednio do płytek drukowanych. Transformatory kształtkowe produkowane są w oparciu o kształtki, np. EI montowane naprzemiennie (nie spawane), co odróżnia je od konkurencji i gwarantuje znacząco wyższą sprawność.

W ofercie posiadamy transformatory o mocy do 300 VA i napięciu zasilania do 230 V. Oferujemy także transformatory kształtkowe impregnowane próżniowo. Istnieje możliwość ich całkowitego zalania żywicą w obudowie.

Sprawdź pełną ofertę

Zobacz